Filter

Zistiť moju polohu

Vyriešené podnety, Ružinovská ulica

Dva zdemolované koše v Parku A.Hlinku

Ružinov - Ružinovská


15. mája 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 

Upchaný kanál

Ružinov - Ružinovská


08. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Marec 2018

Chýbajúce príkazové značky "C6c" na Bajkalskej

Ružinov - Ružinovská


28. marca 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Január 2018

Vrak bráni vo výhľade v križovatke

Ružinov - Ružinovská


11. januára 2018

10 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
December 2017

Vrak s papučou na Ružinovskej

Ružinov - Ružinovská


21. decembra 2017

17 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 
August 2017

Nedokončená oprava chodníka

Ružinov - Ružinovská


09. augusta 2017

1 komentár 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Jún 2017

Suché konáre

Ružinov - Ružinovská


16. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 
Apríl 2017

Úhyn rýb na Štrkovci

Ružinov - Ružinovská


06. apríla 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 
Marec 2017

Zničená značka na Ružinovskej

Ružinov - Ružinovská


29. marca 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 

Som/nie som cyklochodník na Ružinovskej ?

Ružinov - Ružinovská


25. marca 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Zničený povrch vozovky

Ružinov - Ružinovská


18. marca 2017

6 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 

Nebezpečné železo v Parku Andreja Hlinku

Ružinov - Ružinovská


06. marca 2017

2 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
Február 2017

Reklama na chodníku - Ružinovská

Ružinov - Ružinovská


12. februára 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 
Január 2017

Parkujúce autá ničia stromy - Ružinovská

Ružinov - Ružinovská


27. januára 2017

6 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 

Nefunčkné osvetlenie nad prechodom

Ružinov - Ružinovská


18. januára 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený