Siemens, Ružinovská ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Kryt na pouličnej lampe

Ružinov - Ružinovská
27. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
December 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Poškodaná lampa - spadnutý dekel - Ružinov Park A. Hlinku

Ružinov - Ružinovská
31. decembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Poškodená lampa v parku Andreja Hlinku

Ružinov - Ružinovská
20. novembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Otočená lampa park Andreja Hlinku

Ružinov - Ružinovská
08. októbra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Trčiace káble z lampy na Ružinovskej

Ružinov - Ružinovská
27. januára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunčkné osvetlenie nad prechodom

Ružinov - Ružinovská
18. januára 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúce verejné osvetlenie Zimný štadión Dzurilu

Ružinov - Ružinovská
26. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2014
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefunkcne osvetlenie

Ružinov - Ružinovská
09. decembra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0