Filter

Zistiť moju polohu

Studená ulica

Obrubník v ceste

Ružinov - Studená


17. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Apríl 2018

Nelegálna reklama

Ružinov - Studená


21. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 
Január 2018

Zvalená dopravná značka

Ružinov - Studená


06. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Kopa odpadkov pri ceste

Ružinov - Studená


06. januára 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Množstvo odpadkov v kríkoch a na trávniku

Ružinov - Studená


06. januára 2018

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 
November 2017

Otočená dopravná značka

Ružinov - Studená


16. novembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
September 2017

Obojsmerka na ul. Studená

Ružinov - Studená


11. septembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Marec 2017

Odpadky - zastávka autobusu

Ružinov - Studená


02. marca 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 
Máj 2016

Diery na ceste - Studená

Ružinov - Studená


15. mája 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Rúra visiaca v podjazde

Ružinov - Studená


15. mája 2016

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Marec 2015

Čierna skládka

Ružinov - Studená


30. marca 2015

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 
Október 2014

Ďaľší drvič podvozkov pri Vajnorskej ul.

Ružinov - Studená


05. októbra 2014

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Máj 2014

Záhrady VS firmy a parkovanie aut - Mokráň záhon - Studená

Ružinov - Studená


20. mája 2014

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 
Február 2014

Neporiadok a spina

Ružinov - Studená


22. februára 2014

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 
Apríl 2013

Čierna skládka

Ružinov - Studená


20. apríla 2013

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený