Štefunkova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Štefunkova-chodník-chýbajúci

Ružinov - Štefunkova
14. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Štefunkova-chodník-znečistený

Ružinov - Štefunkova
05. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Štefunkova-kanalizácia-upchatá

Ružinov - Štefunkova
01. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Štefunkova-kanalizácia-upchatá

Ružinov - Štefunkova
10. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Zašpinený Nissan Almera, Štefunkova 15

Ružinov - Štefunkova
22. novembra 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Zdevastovaný chodník

Ružinov - Štefunkova
22. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Oprava cesty na Štefunkovej ulici (Pošeň) a parkujúce autá

Ružinov - Štefunkova
19. septembra 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zašpinené BMW, Štefunkova 3

Ružinov - Štefunkova
16. septembra 2018 Komentáre19 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Orezanie stromu

Ružinov - Štefunkova
14. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Neodtekajúca dažďová voda

Ružinov - Štefunkova
24. januára 2018 Komentáre8 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobo nepojazdné vozidlo zaberajúce parkovacie miesto

Ružinov - Štefunkova
22. januára 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Jún 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Prekrytie, resp. klietky pre smetiaky na ulici Štefunkova

Ružinov - Štefunkova
10. júna 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zbytočné prašaky berú miesto na parkovanie na ulici Štefunkova

Ružinov - Štefunkova
10. júna 2017 Komentáre6 Hodnotenie0
Apríl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Auto s prasknutou pneumatikou na ulici Štefunkova

Ružinov - Štefunkova
06. apríla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Nove ihrisko sa ani nie po roku rozpada

Ružinov - Štefunkova
09. marca 2015 Komentáre2 Hodnotenie0