Floriánske námestie ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Floriánske námestie-trávnatá plocha-nepokosená

Staré Mesto - Floriánske námestie
29. augusta 2021 Komentáre1 Hodnotenie2
Júl 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Floriánske námestie-otvorená elektroinštalácia semaforu

Staré Mesto - Floriánske námestie
30. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Floriánske námestie-priechod pre chodcov-chýbajúci

Staré Mesto - Floriánske námestie
12. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie3
November 2020
Uzavretý
 
meno užívateľa

Floriánske námestie-chýbajúca dlažba

Staré Mesto - Floriánske námestie
18. novembra 2020 Komentáre12 Hodnotenie5
Október 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Floriánske námestie-vandalizmus-pitie alkoholu na verejnosti

Staré Mesto - Floriánske námestie
07. októbra 2020 Komentáre4 Hodnotenie4
September 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Floriánske námestie-ochrana stĺpa sv. Floriána proti prašnosti

Staré Mesto - Floriánske námestie
08. septembra 2020 Komentáre5 Hodnotenie3
Marec 2020
Uzavretý
 
meno užívateľa

Floriánske námestie-vertikálna značka-chýbajúca

Staré Mesto - Floriánske námestie
04. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Floriánske námestie-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Staré Mesto - Floriánske námestie
20. marca 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Máj 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie pri soche sv. Floriána

Staré Mesto - Floriánske námestie
18. mája 2016 Komentáre5 Hodnotenie0
Máj 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Počmárané lampy

Staré Mesto - Floriánske námestie
29. mája 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Auto pri súsoší

Staré Mesto - Floriánske námestie
20. mája 2014 Komentáre7 Hodnotenie0
Apríl 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Floriánske námestie - suchý strom

Staré Mesto - Floriánske námestie
17. apríla 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbitý obrubník chodníka na Floriánskom námestí

Staré Mesto - Floriánske námestie
16. decembra 2013 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné stĺpiky na ulici Imricha Karvaša

Staré Mesto - Floriánske námestie
16. decembra 2013 Komentáre6 Hodnotenie0
August 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Floriánske - suchý strom

Staré Mesto - Floriánske námestie
02. augusta 2013 Komentáre1 Hodnotenie0