Tekovská ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Tekovská-chodník-znečistený

Ružinov - Tekovská
01. októbra 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tekovská-zviera-uhynuté

Ružinov - Tekovská
19. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tekovská-detské ihrisko-potrebná údržba

Ružinov - Tekovská
13. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tekovská-strom-zlomený konár

Ružinov - Tekovská
12. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Tekovská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Ružinov - Tekovská
14. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Tekovská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Ružinov - Tekovská
31. mája 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Tekovská-Verejný poriadok-iné

Ružinov - Tekovská
21. mája 2019 Komentáre4 Hodnotenie0
Marec 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tekovská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Ružinov - Tekovská
01. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smetisko v širšom centre mesta Bratislavy

Ružinov - Tekovská
23. apríla 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Apríl 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Poškodená preliezka na detskom ihrisku

Ružinov - Tekovská
13. apríla 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Október 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pokazená lampa

Ružinov - Tekovská
31. októbra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Nerovný chodník na Tekovskej je nebezpečný

Ružinov - Tekovská
27. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozbujnelá zeleň na chodníku

Ružinov - Tekovská
27. júla 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Padajúci plot ZŠ Košická ohrozuje chodcov

Ružinov - Tekovská
27. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zlomený konár,vyčnievajúce železné tyče

Ružinov - Tekovská
12. októbra 2015 Komentáre0 Hodnotenie0