Najaktívnejšie, Tomášikova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-priechod pre chodcov-chýbajúci

Ružinov - Tomášikova
08. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Žltá čiara na parkovisku

Ružinov - Tomášikova
24. februára 2010 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Hrbol a jamy na Tomášikovej ulici

Ružinov - Tomášikova
06. februára 2011 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nebezpečná asfaltová prekažka na Tomášikovej ulici

Ružinov - Tomášikova
02. júla 2011 Komentáre6 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Autovrak

Ružinov - Tomášikova
21. novembra 2011 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

OD Ružinov

Ružinov - Tomášikova
05. mája 2012 Komentáre42 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cesta vo veľmi zlom stave

Ružinov - Tomášikova
08. júna 2012 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpadkové koše

Ružinov - Tomášikova
20. júla 2012 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Diera a "betonový retardér" na ceste!

Ružinov - Tomášikova
21. júla 2012 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozpadnuté lavičky

Ružinov - Tomášikova
15. novembra 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozrytý trávnik pri DK Ružinov

Ružinov - Tomášikova
18. februára 2013 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zrezané borovice na Tomášikovej

Ružinov - Tomášikova
20. februára 2013 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničené zábradlie

Ružinov - Tomášikova
28. februára 2013 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Strom na zbúranisku

Ružinov - Tomášikova
06. marca 2013 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozjazdená zem okolo stromov na Tomášikovej

Ružinov - Tomášikova
07. marca 2013 Komentáre2 Hodnotenie0