Naposledy zodpovedané samosprávou, Tomášikova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Ružinov - Tomášikova
10. februára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Rozbitá cesta a električkové koľaje na Tomášikovej ulici

Ružinov - Tomášikova
03. augusta 2014 Komentáre8 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-kanalizácia-upchatá

Ružinov - Tomášikova
02. februára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-strom-suchý

Ružinov - Tomášikova
20. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-strom-invazívna rastlina

Ružinov - Tomášikova
27. augusta 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-semafor-zle nastavený

Ružinov - Tomášikova
13. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-chodník-poškodená dlažba

Ružinov - Tomášikova
26. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-riešenie dopravnej situácie-dopravu spomaľujúce

Ružinov - Tomášikova
11. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-parkovanie-problémové

Ružinov - Tomášikova
09. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie6
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zatekajúca zastávka

Ružinov - Tomášikova
13. decembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Ružinov - Tomášikova
17. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Bývalý smerovník na Tomášikovej

Ružinov - Tomášikova
13. septembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Ružinov - Tomášikova
08. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Pás štrku pri zastávke VD úsvit

Ružinov - Tomášikova
08. marca 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-reklama-vizuálny smog

Ružinov - Tomášikova
31. októbra 2019 Komentáre5 Hodnotenie9