Tomášikova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-chodník-výtlk

Ružinov - Tomášikova
23. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-priechod pre chodcov-chýbajúci

Ružinov - Tomášikova
11. septembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-MHD-zlé nastavenie cestovného poriadku

Ružinov - Tomášikova
05. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-strom-invazívna rastlina

Ružinov - Tomášikova
27. augusta 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-strom-suchý

Ružinov - Tomášikova
27. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-stĺpik-chýbajúci

Ružinov - Tomášikova
17. augusta 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Ružinov - Tomášikova
17. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie3
Júl 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Tomášikova-parkovanie-problémové

Ružinov - Tomášikova
30. júla 2019 Komentáre8 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-strom-suchý

Ružinov - Tomášikova
29. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-semafor-zle nastavený

Ružinov - Tomášikova
20. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-značka na ceste -zle viditeľná

Ružinov - Tomášikova
15. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-Dopravné značenie-iné

Ružinov - Tomášikova
14. júla 2019 Komentáre3 Hodnotenie3
Uzavretý
 
meno užívateľa

Tomášikova-parkovanie-problémové

Ružinov - Tomášikova
13. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-vertikálna značka-poškodená

Ružinov - Tomášikova
13. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-krík-neostrihaný

Ružinov - Tomášikova
09. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie2