Tomášikova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Prázdne miesto po strome

Ružinov - Tomášikova
25. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Opustený (chátrajúci) novinový stánok

Ružinov - Tomášikova
25. augusta 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vyschnuté stromy a suché konáre park Tomášikova/Ružinovská

Ružinov - Tomášikova
25. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Katastrofálna situácia stromov na Tomášikovej ulici

Ružinov - Tomášikova
09. augusta 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Opustené novinové stánky

Ružinov - Tomášikova
30. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Prerastené stromy na Tomášikovej

Ružinov - Tomášikova
24. júla 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Orezanie stromov v parku Ruzinov

Ružinov - Tomášikova
17. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Značenie proti parkovaniu vo vyústení chodníka

Ružinov - Tomášikova
09. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Osadenie dopravnej značky

Ružinov - Tomášikova
30. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajuci "ostrovček" rozdelujúci cestu

Ružinov - Tomášikova
27. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ružinovský PRIOR je bez plota a ma nových nájomnikov

Ružinov - Tomášikova
24. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Nelegálne parkovanie, ničenie zelene a znečisťovanie okolia

Ružinov - Tomášikova
17. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vrak pri ŽST Nové Mesto

Ružinov - Tomášikova
29. marca 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Február 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Rozjazdený trávnik Tomášikova

Ružinov - Tomášikova
13. februára 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Kovová konštrukcia na Tomášikovej

Ružinov - Tomášikova
10. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0