Neriešené podnety, Tomášikova ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-MHD-zlé nastavenie cestovného poriadku

Ružinov - Tomášikova
02. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Otvorený kryt na slĺpe osvetlenia - Tomášikova

Ružinov - Tomášikova
22. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Osadenie dopravnej značky

Ružinov - Tomášikova
30. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Pneumatiky v zeleni na Tomášikovej

Ružinov - Tomášikova
10. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Zatekajúca zastávka

Ružinov - Tomášikova
11. decembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Klzisko

Ružinov - Tomášikova
04. decembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Klzisko pri Hirošime

Ružinov - Tomášikova
04. decembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Zlomené preglejkové plato na preliezke

Ružinov - Tomášikova
16. októbra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Upchatý kanál Tomášikova

Ružinov - Tomášikova
06. októbra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Miznúci prechod vedúci nikam

Ružinov - Tomášikova
21. septembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Pahýľ lampy

Ružinov - Tomášikova
11. septembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Poškodený obrubník na križovatke Tomášikovej a Ružinovskej ulice

Ružinov - Tomášikova
07. septembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Reklama na zeleni a chodníku - Tomášikova

Ružinov - Tomášikova
30. apríla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zničený obrubník a chýbajúce stĺpiky - Tomášikova

Ružinov - Tomášikova
23. apríla 2017 Komentáre6 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Prerastené kríky na Tomášikovej

Ružinov - Tomášikova
17. apríla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0