Uzavreté, Tomášikova ulica

Uzavretý
 
meno užívateľa

Tomášikova-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Ružinov - Tomášikova
26. novembra 2019 Komentáre5 Hodnotenie0
Júl 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Tomášikova-parkovanie-problémové

Ružinov - Tomášikova
30. júla 2019 Komentáre8 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Tomášikova-parkovanie-problémové

Ružinov - Tomášikova
13. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Apríl 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Tomášikova-parkovanie-problémové

Ružinov - Tomášikova
28. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Tomášikova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Ružinov - Tomášikova
27. marca 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nelegálna reklama na dopravných značkách

Ružinov - Tomášikova
15. novembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Autobazár na chodníku.

Ružinov - Tomášikova
17. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Rušenie nočného klubu v Student House Bratislava

Ružinov - Tomášikova
17. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2017
Uzavretý
 
meno užívateľa

Neupravené prechody pre chodcov - Tomášikova

Ružinov - Tomášikova
04. decembra 2017 Komentáre8 Hodnotenie0
Máj 2017
Uzavretý
 
meno užívateľa

Cirkus Budapešť - Tomášikova

Ružinov - Tomášikova
17. mája 2017 Komentáre6 Hodnotenie0
Január 2017
Uzavretý
 
meno užívateľa

Klzisko na Tomášikovej

Ružinov - Tomášikova
23. januára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Neprechodný (nebezpečný) ostrovček pre chodcov na Tomášikovej

Ružinov - Tomášikova
18. januára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2015
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nelegalna reklama - Cirkus

Ružinov - Tomášikova
04. októbra 2015 Komentáre3 Hodnotenie0