Magistrát hlavného mesta, Tomášikova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-priechod pre chodcov-chýbajúci

Ružinov - Tomášikova
08. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
August 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-stĺpik-chýbajúci

Ružinov - Tomášikova
17. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Ružinov - Tomášikova
17. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie3
Júl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-semafor-zle nastavený

Ružinov - Tomášikova
20. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-značka na ceste -zle viditeľná

Ružinov - Tomášikova
15. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-Dopravné značenie-iné

Ružinov - Tomášikova
14. júla 2019 Komentáre3 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-vertikálna značka-poškodená

Ružinov - Tomášikova
13. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-krík-neostrihaný

Ružinov - Tomášikova
09. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
Jún 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-značka na ceste -chýbajúca

Ružinov - Tomášikova
22. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-vertikálna značka-poškodená

Ružinov - Tomášikova
17. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Ružinov - Tomášikova
13. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-značka na ceste -zle viditeľná

Ružinov - Tomášikova
13. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-priechod pre chodcov-chýbajúci

Ružinov - Tomášikova
06. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-značka na ceste-zle viditeľná

Ružinov - Tomášikova
05. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-vertikálna značka-poškodená

Ružinov - Tomášikova
31. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0