Iné, Tomášikova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Ružinov - Tomášikova
26. mája 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Ružinov - Tomášikova
14. mája 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Takto sa u nás parkuje

Ružinov - Tomášikova
08. septembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Máj 2018
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Nelegálne parkovanie, ničenie zelene a znečisťovanie okolia

Ružinov - Tomášikova
17. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Reklama na zeleni a chodníku - Tomášikova

Ružinov - Tomášikova
30. apríla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
December 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odhodené vozidlo?

Ružinov - Tomášikova
09. decembra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odparkovaný vrak

Ružinov - Tomášikova
06. júla 2016 Komentáre4 Hodnotenie0
Apríl 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Trčiaci drôt

Ružinov - Tomášikova
25. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie na tráve pred Tomášikovou č. 26 a 28

Ružinov - Tomášikova
11. februára 2014 Komentáre3 Hodnotenie0
November 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Autovrak

Ružinov - Tomášikova
21. novembra 2011 Komentáre2 Hodnotenie0