Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Filter

Zistiť moju polohu

Trnavská cesta ulica

Značka zavesená na semafore

Ružinov - Trnavská cesta


18. apríla 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Ignorácia stĺpikov a prejazd cez trávnik na chodník na Trnavskej

Ružinov - Trnavská cesta


05. apríla 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Marec 2018

Z lampy visí kábel - Trnavská

Ružinov - Trnavská cesta


30. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Nenatreté zábradlie križovatka Trnavská cesta/ Bajkalská

Ružinov - Trnavská cesta


28. marca 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Trojnožka pri zástavke pri križovatke Bajkalskej/Trnavskej

Ružinov - Trnavská cesta


28. marca 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Rozbité sklo zastávka busu Trnavská

Ružinov - Trnavská cesta


27. marca 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Chýbajúce smetiaky na Trnavskej ceste = krík ako smetiak

Ružinov - Trnavská cesta


19. marca 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Február 2018

Ohnutá značka

Ružinov - Trnavská cesta


06. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Krátka zelená na prechode pre chodcov Zimný štadión O. Nepelu

Ružinov - Trnavská cesta


04. februára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Január 2018

Diera v odtokovom jarku

Ružinov - Trnavská cesta


29. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Chybajúce kamene na trávnatej ploche

Ružinov - Trnavská cesta


25. januára 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Parkovanie na trávnatej ploche

Ružinov - Trnavská cesta


09. januára 2018

10 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Nelegálna reklama na MHD zastávke Trnavská

Ružinov - Trnavská cesta


06. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 
December 2017

Vyrástol do výhľadu

Ružinov - Trnavská cesta


20. decembra 2017

7 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
November 2017

Zablatený chodník

Ružinov - Trnavská cesta


22. novembra 2017

1 komentár 4 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený