Františkánska ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Františkánska-poškodený semafór

Staré Mesto - Františkánska
28. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Františkánska-poškodený stĺpik

Staré Mesto - Františkánska
27. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
November 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Františkánska-sprístupnenie záhrady

Staré Mesto - Františkánska
05. novembra 2019 Komentáre7 Hodnotenie1
Október 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Františkánska-cesta-výtlk

Staré Mesto - Františkánska
31. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Františkánska-Cesty a chodníky-iné

Staré Mesto - Františkánska
23. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Františkánska-stĺpik-chýbajúci

Staré Mesto - Františkánska
18. apríla 2019 Komentáre7 Hodnotenie2
Marec 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Františkánska-stavby a budovy-zlý stav budovy

Staré Mesto - Františkánska
20. marca 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
December 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Františkánska-stĺpik-poškodený

Staré Mesto - Františkánska
15. decembra 2018 Komentáre9 Hodnotenie1
Január 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Národná kultúrna pamiatka - neporiadok v okolí

Staré Mesto - Františkánska
22. januára 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobý stav - burina

Staré Mesto - Františkánska
22. januára 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
August 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vymlátená dlažba na Františkánskej

Staré Mesto - Františkánska
15. augusta 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Nebezpečný otvor na Františkánskej ulici

Staré Mesto - Františkánska
11. januára 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
November 2013
Neriešený
 
meno užívateľa

Divoká jazda po chodníkoch na SNP

Staré Mesto - Františkánska
30. novembra 2013 Komentáre1 Hodnotenie0