Filter

Zistiť moju polohu

Dvojkrížna ulica

Rozrastená zeleň

Vrakuňa - Dvojkrížna


27. júna 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Suché konáre

Vrakuňa - Dvojkrížna


26. júna 2018

5 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Čierne sadze z teplárne

Vrakuňa - Dvojkrížna


11. júna 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 
Máj 2018

Cyklochodník Dvojkrížna (Vrakuňa)

Vrakuňa - Dvojkrížna


24. mája 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Apríl 2018

Vrak na rohu Dvojkrížnej 4 a 6

Vrakuňa - Dvojkrížna


04. apríla 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 
Marec 2018

Neporiadok, odpad

Vrakuňa - Dvojkrížna


29. marca 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 
December 2017

Znečistenie zelených plôch

Vrakuňa - Dvojkrížna


21. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
November 2017

Reklamný cirkus

Vrakuňa - Dvojkrížna


06. novembra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
September 2017

Lavičky na železničnej zastávke Vrakuňa

Vrakuňa - Dvojkrížna


26. septembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
August 2017

Koše na exkrementy

Vrakuňa - Dvojkrížna


28. augusta 2017

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 

Bezdomovci vo výbehu pre psov

Vrakuňa - Dvojkrížna


07. augusta 2017

6 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Júl 2017

Voľný výbeh psov

Vrakuňa - Dvojkrížna


03. júla 2017

4 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Uzavretý
 
Apríl 2017

Bordel a neporiadok

Vrakuňa - Dvojkrížna


02. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Marec 2017

Neošetrená zeleň, chodník a bordel

Vrakuňa - Dvojkrížna


21. marca 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Bordel, špina, výkaly

Vrakuňa - Dvojkrížna


19. marca 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení