Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Filter

Zistiť moju polohu

Kaméliová ulica

Vrak blokujúci križovatku

Vrakuňa - Kaméliová


26. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 

Spadnutá / odtrhnutá značka Školská zóna

Vrakuňa - Kaméliová


11. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 

Chýbajúca kamera

Vrakuňa - Kaméliová


03. januára 2018

5 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
Jún 2017

Prepadnutá cesta na trhovisku

Vrakuňa - Kaméliová


28. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 
Apríl 2016

Zhorené kontajnery na Kaméliovej

Vrakuňa - Kaméliová


20. apríla 2016

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
November 2015

Visiaci kábel

Vrakuňa - Kaméliová


20. novembra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený