Filter

Zistiť moju polohu

Kríková ulica

Exkrementy - MŠ Kríková

Vrakuňa - Kríková


22. januára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
December 2017

Pahýľ lampy pred novostvbou na Kríkovej

Vrakuňa - Kríková


28. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
November 2017

Mačacie exkrementy v areáli MŠ

Vrakuňa - Kríková


10. novembra 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
Október 2017

Neporiadok

Vrakuňa - Kríková


20. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
September 2017

Prepadávajúci sa chodník

Vrakuňa - Kríková


05. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
Február 2017

Záchrana brezy

Vrakuňa - Kríková


22. februára 2017

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
September 2016

Neprehľadná križovatka, bezvýznamné zrkadlo

Vrakuňa - Kríková


25. septembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 
Apríl 2016

Neprehľadná križovatka

Vrakuňa - Kríková


12. apríla 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 
December 2015

Prepadnutá dlažba Kríková

Vrakuňa - Kríková


17. decembra 2015

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 

Nepojazdný vrak

Vrakuňa - Kríková


02. decembra 2015

6 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 

Vrak na parkovisku

Vrakuňa - Kríková


02. decembra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení