Americká ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Americká-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Nové Mesto - Americká
05. augusta 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Jún 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Americká-kanalizácia-upchatá

Nové Mesto - Americká
13. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
December 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Americká - poškodený kôš

Nové Mesto - Americká
10. decembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Živelné parkovanie blokujúce chodník

Nové Mesto - Americká
26. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odtrhnuté lano na ihrisku - Americká

Nové Mesto - Americká
10. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpad na Americkej

Nové Mesto - Americká
21. mája 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mŕtvy holub na detskom ihrisku

Nové Mesto - Americká
03. apríla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nelegálna skládka

Nové Mesto - Americká
07. februára 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
December 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Nový chodník a čistota prác + stromy

Nové Mesto - Americká
26. decembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobo odstavená Škoda Felicia Pick-up bez platnej TK/EK

Nové Mesto - Americká
16. decembra 2017 Komentáre9 Hodnotenie0
Júl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Škodula bez TK, EK a prekvapujúco aj bez EČV na Americkej

Nové Mesto - Americká
08. júla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odstavené auto

Nové Mesto - Americká
03. februára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Trávnaté plochy a kosenie

Nové Mesto - Americká
04. júna 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odstavené vozidlo na Americkej #2

Nové Mesto - Americká
17. mája 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Marec 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Cigaretový a výpekový smrad z podniku

Nové Mesto - Americká
17. marca 2016 Komentáre0 Hodnotenie0