Filter

Zistiť moju polohu

Bárdošova ulica

Vyrúbaný strom

Nové Mesto - Bárdošova


11. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Zaslané samospráve
 
Máj 2018
V riešení
 
Február 2018

Rozjazdený trávnik - Bárdošova

Nové Mesto - Bárdošova


04. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Neupravený priestor - Bárdošova

Nové Mesto - Bárdošova


04. februára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 
Január 2018

Odpad v CHKO

Nové Mesto - Bárdošova


31. januára 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Mestské Lesy

Vyriešený
 

Kontajnery blokujúce chodník

Nové Mesto - Bárdošova


02. januára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
 
Jún 2017

Poškodený kmeň stromu - Bárdošova

Nové Mesto - Bárdošova


17. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Zaburinené obrudníky - Kramáre

Nové Mesto - Bárdošova


12. júna 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 
Január 2017

Zarastený chodník na Bárdošovej

Nové Mesto - Bárdošova


02. januára 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 
December 2016

Zahnívajúce lístie - Kramáre

Nové Mesto - Bárdošova


31. decembra 2016

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 
Október 2016

Neporiadok na krajnici cesty

Nové Mesto - Bárdošova


02. októbra 2016

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Zarastený a znečistený chodník

Nové Mesto - Bárdošova


02. októbra 2016

7 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 
September 2016

Suché konáre - Bárdošova

Nové Mesto - Bárdošova


25. septembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Odpadky - Bárdošova

Nové Mesto - Bárdošova


25. septembra 2016

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 

Poškodený kryt kanalizácie

Nové Mesto - Bárdošova


01. septembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený