Filter

Zistiť moju polohu

Zeleň a životné prostredie, Bellova ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Bellova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Nové Mesto - Bellova
30. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nová čierna skládka odpadu na Bellovej

Nové Mesto - Bellova
21. marca 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nelegálna skládka odpadu na Bellovej ulici

Nové Mesto - Bellova
11. októbra 2017 Komentáre7 Hodnotenie0
Apríl 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Skládka na schodoch/chodníku

Nové Mesto - Bellova
07. apríla 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neodpratané drevo po oreze

Nové Mesto - Bellova
01. apríla 2015 Komentáre4 Hodnotenie0
Október 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zanedbaný chodník a prerastená zeleň - Bellova

Nové Mesto - Bellova
02. októbra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Stromy ohrozujú život a majetok - Bellova

Nové Mesto - Bellova
13. júla 2014 Komentáre8 Hodnotenie0