Naposledy komentované, Bellova ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

Čierna stavba - parkovisko

Nové Mesto - Bellova
11. februára 2017 Komentáre6 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozpadnuté lampy - Bellova

Nové Mesto - Bellova
02. októbra 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neporiadok na chodníku

Nové Mesto - Bellova
10. augusta 2016 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bellova - vrak

Nové Mesto - Bellova
25. februára 2019 Komentáre4 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bellova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Nové Mesto - Bellova
12. augusta 2019 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bellova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Nové Mesto - Bellova
12. augusta 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bellova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Nové Mesto - Bellova
10. marca 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Poškodené orientačné tabule - Bellova

Nové Mesto - Bellova
11. apríla 2015 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bellova-stavby a budovy-zlý stav budovy

Nové Mesto - Bellova
15. decembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bellova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Nové Mesto - Bellova
12. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bellova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Nové Mesto - Bellova
30. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bellova-chodník-znečistený

Nové Mesto - Bellova
14. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Bellova - problémové parkovanie

Nové Mesto - Bellova
11. apríla 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Problémy Bellovej

Nové Mesto - Bellova
18. júna 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nelegálna skládka odpadu na Bellovej ulici

Nové Mesto - Bellova
11. októbra 2017 Komentáre7 Hodnotenie0