Bellova ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Schody opäť bez údržby - Hlavná/Bellova

Nové Mesto - Bellova
22. januára 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zanedbaný chodník - Bellova

Nové Mesto - Bellova
16. januára 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Špinavá ulica - Bellova

Nové Mesto - Bellova
16. januára 2015 Komentáre3 Hodnotenie0
Október 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Výtlk - Bellova

Nové Mesto - Bellova
02. októbra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozpadnuté lampy - Bellova

Nové Mesto - Bellova
02. októbra 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zanedbaný chodník a prerastená zeleň - Bellova

Nové Mesto - Bellova
02. októbra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Upchatý kanálový vpust - Bellova

Nové Mesto - Bellova
19. septembra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničený chodník/obrubník - Bellova

Nové Mesto - Bellova
19. septembra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Stromy ohrozujú život a majetok - Bellova

Nové Mesto - Bellova
13. júla 2014 Komentáre8 Hodnotenie0
Máj 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Burina v kanálovom vpusti - Bellova

Nové Mesto - Bellova
17. mája 2014 Komentáre3 Hodnotenie0