Ďumbierska ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Ďumbierska-Automobily-iné

Nové Mesto - Ďumbierska
28. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Január 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Ďumbierska-parkovanie-problémové

Nové Mesto - Ďumbierska
02. februára 2020 Komentáre4 Hodnotenie3
Október 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Výtlky na ceste

Nové Mesto - Ďumbierska
25. októbra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Dopravné zrkadlo Limbová/Ďumbierska

Nové Mesto - Ďumbierska
09. augusta 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poskodeny kôš na zastávke MHD

Nové Mesto - Ďumbierska
19. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobo zaparkované nepojazdné auto

Nové Mesto - Ďumbierska
18. marca 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odstavený vrak - Ďumbierska

Nové Mesto - Ďumbierska
12. marca 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Otvorené šachty

Nové Mesto - Ďumbierska
01. mája 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Stavebný odpad vysypaný do lesa pri stavenisku na Krásnej hôrke

Nové Mesto - Ďumbierska
22. októbra 2013 Komentáre16 Hodnotenie0