Ďurgalova ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Ďurgalova-strom-zlomený konár

Nové Mesto - Ďurgalova
21. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Január 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ďurgalova - nebezpečný kábel

Nové Mesto - Ďurgalova
03. januára 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
December 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Ďurgalova - chýbajúce zábradlie

Nové Mesto - Ďurgalova
11. decembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Padajúci/zlomený telefónny - elektrický stĺp

Nové Mesto - Ďurgalova
09. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Spadnutý strom na Ďurgalovej ul. a zničené kovové oplotenie

Nové Mesto - Ďurgalova
09. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kontajnerové stojisko

Nové Mesto - Ďurgalova
02. apríla 2018 Komentáre3 Hodnotenie1
Február 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tyč hodená na zemi

Nové Mesto - Ďurgalova
16. februára 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2014
Neriešený
 
meno užívateľa

Odpadky na Ďurgalovej

Nové Mesto - Ďurgalova
14. decembra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Otvorené elektroskrine - križovatka Jaskový rad/Ďurgalova

Nové Mesto - Ďurgalova
17. februára 2014 Komentáre0 Hodnotenie0