Jarošova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Jarošova-cesta-výtlk

Nové Mesto - Jarošova
03. mája 2021 Komentáre3 Hodnotenie4
Marec 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Jarošova-značka na ceste -chýbajúca

Nové Mesto - Jarošova
12. marca 2021 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Jarošova-informačná tabuľa-poškodená

Nové Mesto - Jarošova
12. marca 2021 Komentáre6 Hodnotenie2
Február 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Jarošova-kôš-chýbajúci

Nové Mesto - Jarošova
28. februára 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Jarošova-značka na ceste -zle viditeľná

Nové Mesto - Jarošova
03. januára 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
December 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Jarošova-osvetlenie-nefunkčné

Nové Mesto - Jarošova
15. decembra 2020 Komentáre4 Hodnotenie2
December 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jarošova-Zeleň a životné prostredie-iné

Nové Mesto - Jarošova
14. decembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Október 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jarošova-kanalizácia-upchatá

Nové Mesto - Jarošova
22. októbra 2019 Komentáre5 Hodnotenie0
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Jarošova-strom-suchý

Nové Mesto - Jarošova
23. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jarošova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Nové Mesto - Jarošova
23. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Jarošova-riešenie dopravnej situácie-dopravu spomaľujúce

Nové Mesto - Jarošova
09. júna 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Jarošova-chodník-poškodená dlažba

Nové Mesto - Jarošova
09. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Haldy lístia na chodníku

Nové Mesto - Jarošova
09. decembra 2018 Komentáre3 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčný semafor pre chodcov - Jarošova/Kukučínova

Nové Mesto - Jarošova
04. decembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Kosenie a orezanie stromov

Nové Mesto - Jarošova
26. novembra 2018 Komentáre3 Hodnotenie0