Jelenia ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Jelenia-stavby a budovy-opustená budova

Staré Mesto - Jelenia
13. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Jelenia-vertikálna značka-vyblednutá

Staré Mesto - Jelenia
04. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Október 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Jelenia-chodník-znečistený

Staré Mesto - Jelenia
28. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Jelenia-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Staré Mesto - Jelenia
20. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Jelenia-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Staré Mesto - Jelenia
23. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Jelenia-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Staré Mesto - Jelenia
23. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Jelenia-kanalizácia-upchatá

Staré Mesto - Jelenia
18. septembra 2019 Komentáre12 Hodnotenie0
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Jelenia-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Staré Mesto - Jelenia
29. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Marec 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jelenia výtlk

Staré Mesto - Jelenia
29. marca 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Výpadok osvetlenia Jelenia ulica a Dobšinského

Staré Mesto - Jelenia
12. februára 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zanedbané stromy na Jelenej

Staré Mesto - Jelenia
21. augusta 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepojazdné Espero na Jeleniej

Staré Mesto - Jelenia
04. marca 2016 Komentáre1 Hodnotenie0