Jeséniova ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Nedokončená cesta na Jeséniovej

Nové Mesto - Jeséniova
22. novembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Chodník na Jeséniovej ulici

Nové Mesto - Jeséniova
16. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Infraštruktura Jeséniová

Nové Mesto - Jeséniova
13. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Čierna stavba Jeséniová č. 52 (Koliba)

Nové Mesto - Jeséniova
18. augusta 2018 Komentáre9 Hodnotenie0
Marec 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Rozbité zábradlí na chodníku u MŠ Jeséniova

Nové Mesto - Jeséniova
02. marca 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie Jeséniova dolná časť

Nové Mesto - Jeséniova
30. novembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie na Jeséniovej horná časť

Nové Mesto - Jeséniova
30. novembra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
August 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Železná platňa namiesto opravy poklopu - Jeséniova 47

Nové Mesto - Jeséniova
08. augusta 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie

Nové Mesto - Jeséniova
02. augusta 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce vodorovné dopravné značenie

Nové Mesto - Jeséniova
24. júla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Kvetináč v strede chodníka pri otočke trolejbusov

Nové Mesto - Jeséniova
07. júna 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Stavebné vozidlá spôsobili prepadnutie cesty

Nové Mesto - Jeséniova
18. mája 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Visiace káble

Nové Mesto - Jeséniova
10. januára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smetisko v tráve

Nové Mesto - Jeséniova
10. novembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Priechody cez cestu - ZŠ Jeséniova

Nové Mesto - Jeséniova
26. septembra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0