Kominárska ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Kominárska-parkovanie-problémové

Nové Mesto - Kominárska
16. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kominárska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Nové Mesto - Kominárska
01. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Kominárska - vandalizmus

Nové Mesto - Kominárska
24. februára 2019 Komentáre4 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Hlučný semafor križovatka Račianska - Kominárska

Nové Mesto - Kominárska
22. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Osvetlenie prechodu cez Filiálku

Nové Mesto - Kominárska
14. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Semafor na Kominárskej

Nové Mesto - Kominárska
10. júla 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Jún 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie - Kominárska 6

Nové Mesto - Kominárska
19. júna 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Znečistená Filiálka

Nové Mesto - Kominárska
03. apríla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Pes na detskom ihrisku

Nové Mesto - Kominárska
15. februára 2018 Komentáre7 Hodnotenie0
Január 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Psie stopy na detskom ihrisku

Nové Mesto - Kominárska
30. januára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2017
Uzavretý
 
meno užívateľa

Mŕtvy holub na chodníku

Nové Mesto - Kominárska
27. novembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Spustenie nových semafórov?

Nové Mesto - Kominárska
29. októbra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Psí exkrement na detskom ihrisku

Nové Mesto - Kominárska
10. októbra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Psie exkrementy na detskom ihrisku

Nové Mesto - Kominárska
22. septembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Nakláňajúci sa strom nad chodník

Nové Mesto - Kominárska
21. januára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0