Krížna ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Krížna-stĺpik-chýbajúci

Nové Mesto - Krížna
04. decembra 2021 Komentáre1 Hodnotenie4
November 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krížna-Nevhodne umiestnená reklama

Nové Mesto - Krížna
29. novembra 2021 Komentáre3 Hodnotenie6
V riešení
 
meno užívateľa

Krížna-chodník-výtlk

Nové Mesto - Krížna
26. novembra 2021 Komentáre3 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krížna-vandalizmus-graffiti

Nové Mesto - Krížna
14. novembra 2021 Komentáre3 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Krížna-chodník-znečistený

Nové Mesto - Krížna
01. novembra 2021 Komentáre4 Hodnotenie2
Október 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Krížna-chodník-bariéra na chodníku

Nové Mesto - Krížna
20. októbra 2021 Komentáre4 Hodnotenie9
September 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Krížna-Zastávka MHD-nevhodne umiestnená

Nové Mesto - Krížna
29. septembra 2021 Komentáre6 Hodnotenie7
August 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krížna-kôš-chýbajúce sáčky

Nové Mesto - Krížna
17. augusta 2021 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Krížna-chodník-bariérový

Nové Mesto - Krížna
16. augusta 2021 Komentáre4 Hodnotenie3
Júl 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Krížna-priechod pre chodcov-nebezpečný

Nové Mesto - Krížna
30. júla 2021 Komentáre3 Hodnotenie6
V riešení
 
meno užívateľa

Krížna-chodník-bariéra na chodníku

Nové Mesto - Krížna
26. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krížna-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Nové Mesto - Krížna
23. júla 2021 Komentáre4 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Krížna-Cesty a chodníky-Úzky chodník

Nové Mesto - Krížna
12. júla 2021 Komentáre7 Hodnotenie6
V riešení
 
meno užívateľa

Krížna-Kontajnery ničiace trávnik

Nové Mesto - Krížna
06. júla 2021 Komentáre3 Hodnotenie2
Jún 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Krížna-kôš-preplnený

Nové Mesto - Krížna
01. júla 2021 Komentáre5 Hodnotenie1