Ľadová ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Ľadová-kanalizácia-upchatá

Staré Mesto - Ľadová
25. marca 2019 Komentáre4 Hodnotenie0
Apríl 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nezákoné dávanie papúč za parkovanie

Staré Mesto - Ľadová
20. apríla 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
Január 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Šancová - NELEGÁLNE zabratie verejného priestranstva

Staré Mesto - Ľadová
03. januára 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
Máj 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Arogantný vodič

Staré Mesto - Ľadová
12. mája 2016 Komentáre12 Hodnotenie0
Jún 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobo odparkované vozidlo bez značiek

Staré Mesto - Ľadová
23. júna 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Psí moč na stenách rod. domoch a výkaly na chodníkoch

Staré Mesto - Ľadová
06. apríla 2014 Komentáre1 Hodnotenie0