V riešení, Magurská ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Magurská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Nové Mesto - Magurská
26. augusta 2021 Komentáre0 Hodnotenie2
Jún 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Magurska-kanalizácia-upchatá

Nové Mesto - Magurská
18. júna 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Magurská -chodník-bariérový

Nové Mesto - Magurská
18. júna 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
Apríl 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Magurská-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Nové Mesto - Magurská
10. apríla 2021 Komentáre8 Hodnotenie0
Marec 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Magurská-vertikálna značka-poškodená

Nové Mesto - Magurská
26. marca 2021 Komentáre4 Hodnotenie0
Október 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Magurská-Zeleň a životné prostredie-iné

Nové Mesto - Magurská
10. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
August 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Magurská-chodník-znečistený

Nové Mesto - Magurská
29. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Magurská - neupravený povrch trávnika

Nové Mesto - Magurská
06. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Rekonštrukcia plynovodu SPP na Magurskej

Nové Mesto - Magurská
04. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie1
Jún 2018
V riešení
 
meno užívateľa

"Parčík" nad hotelom Brix - čo sa tam ide diať?

Nové Mesto - Magurská
12. júna 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Máj 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Štekanie psov - kedykoľvek

Nové Mesto - Magurská
31. mája 2017 Komentáre5 Hodnotenie0
September 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Diera v poklope na Magurskej

Nové Mesto - Magurská
23. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Diera v ceste – Magurská/Klenová

Nové Mesto - Magurská
20. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Odpad na Kramároch (Na Revíne)

Nové Mesto - Magurská
03. augusta 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2012
V riešení
 
meno užívateľa

Zneužívanie verejného priestranstva

Nové Mesto - Magurská
08. augusta 2012 Komentáre6 Hodnotenie0