Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Filter

Zistiť moju polohu

Mikovíniho ulica

Nechcené autá?

Nové Mesto - Mikovíniho


03. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 
December 2017

Chýbajúci smetný kôš

Nové Mesto - Mikovíniho


21. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 
August 2016

Zničená preliezka

Nové Mesto - Mikovíniho


31. augusta 2016

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 
Máj 2016

Lampa v parku

Nové Mesto - Mikovíniho


30. mája 2016

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Marec 2016

Opustený vrak

Nové Mesto - Mikovíniho


13. marca 2016

4 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 
November 2015

Parkovanie pri parku

Nové Mesto - Mikovíniho


11. novembra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 
Apríl 2015

Diera do zeme v trávniku - Mikovíniho

Nové Mesto - Mikovíniho


17. apríla 2015

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 
Október 2014

Detské ihrisko v parku na Račianskom mýte

Nové Mesto - Mikovíniho


05. októbra 2014

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 
Júl 2014

Vyčistenie Mikovíniho

Nové Mesto - Mikovíniho


22. júla 2014

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 

Nepojazdný vrak bez STK na Mikovíniho

Nové Mesto - Mikovíniho


09. júla 2014

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 
November 2012

Psy v parku na Račianskom mýte

Nové Mesto - Mikovíniho


21. novembra 2012

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Neriešený