Filter

Zistiť moju polohu

Na Revíne ulica

Nebezpečné prechádzanie cez cestu (retardér?)

Nové Mesto - Na Revíne


13. novembra 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 
August 2018

Nečistený a odkrytý kanál - Na Revíne

Nové Mesto - Na Revíne


25. augusta 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 
Máj 2018

Nebezpečná cesta

Nové Mesto - Na Revíne


08. mája 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 
Apríl 2018

Opustené vozidlo

Nové Mesto - Na Revíne


29. apríla 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Vytrhnutá dopravná značka

Nové Mesto - Na Revíne


02. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 
December 2017

Nesvieti verejné osvetlenie na celej ulici

Nové Mesto - Na Revíne


14. decembra 2017

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 
November 2017

Kontajnery na separovaný odpad na chodníku

Nové Mesto - Na Revíne


09. novembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 
August 2017

Vysychajúce stromy - Na Revíne

Nové Mesto - Na Revíne


27. augusta 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Júl 2017

Zaburinený svah - Na Revíne

Nové Mesto - Na Revíne


17. júla 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Prepadajúca sa cesta a chodník - Na Revíne

Nové Mesto - Na Revíne


11. júla 2017

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 
Jún 2017

Nebezpečné pre chodcov

Nové Mesto - Na Revíne


25. júna 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Skosene kríky II - Na Revíne

Nové Mesto - Na Revíne


17. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Skosené kríky I. - Na Revíne

Nové Mesto - Na Revíne


17. júna 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Nepokosené, zaburinené Kramáre II.

Nové Mesto - Na Revíne


12. júna 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Nepokosené, zaburinené Kramáre I.

Nové Mesto - Na Revíne


12. júna 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení