Vyriešené podnety, Osadná ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Osadná - neporiadok

Nové Mesto - Osadná
04. marca 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
Február 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Osadná - potrebná údržba

Nové Mesto - Osadná
13. februára 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Osadná - poškodená značka

Nové Mesto - Osadná
10. januára 2019 Komentáre4 Hodnotenie0
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smetisko medzi domami

Nové Mesto - Osadná
04. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Údržba zelene - ihrisko Osadná

Nové Mesto - Osadná
14. augusta 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Marec 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zhorený vrak auta

Nové Mesto - Osadná
04. marca 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nedodržiavanie pravidiel ihriska - Osadná

Nové Mesto - Osadná
22. júla 2014 Komentáre6 Hodnotenie0
Apríl 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobo odstavené auto (bez EK a TK) - Osadná

Nové Mesto - Osadná
13. apríla 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jamy na detskom ihrisku Osadna

Nové Mesto - Osadná
02. septembra 2013 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odparkované auto

Nové Mesto - Osadná
18. septembra 2012 Komentáre2 Hodnotenie0