Ostružinový chodník ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Povrch Ostružinového chodníka

Nové Mesto - Ostružinový chodník
12. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Čierna skládka pred rampou na Ostružinovom chodníku

Nové Mesto - Ostružinový chodník
08. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie4
Október 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Skládka - Nové Mesto

Nové Mesto - Ostružinový chodník
30. októbra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Skládka odpadu

Nové Mesto - Ostružinový chodník
29. júla 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nelegálna skládka

Nové Mesto - Ostružinový chodník
18. apríla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodený kôš a odpadky pri Ostružinovom chodníku

Nové Mesto - Ostružinový chodník
25. marca 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2014
Neriešený
 
meno užívateľa

Čierna skládka Ostružinový chodní

Nové Mesto - Ostružinový chodník
31. marca 2014 Komentáre6 Hodnotenie0