Filter

Zistiť moju polohu

Račianska ulica

Výrub stromov bez náhrady - Račianska ulica

Nové Mesto - Račianska


02. novembra 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Zaslané samospráve
 
Október 2018

Koše s nedostatočnou kapacitou

Nové Mesto - Račianska


24. októbra 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 

Nedokončený chodník okolo novostavby na Račianskej

Nové Mesto - Račianska


23. októbra 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Neporiadok Vozovňa Krasňany

Nové Mesto - Račianska


17. októbra 2018

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 

Pouličné osvetlenie

Nové Mesto - Račianska


10. októbra 2018

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 

Semafor bez zelenej pre cyklistov na Račianskej

Nové Mesto - Račianska


04. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Poškodený semafor Biely kríž

Nové Mesto - Račianska


04. októbra 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Reklama alebo dopravná značka?

Nové Mesto - Račianska


02. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 
September 2018

Vlaková stanica Vinohrady - nové ploty v ceste na parkovisko

Nové Mesto - Račianska


30. septembra 2018

8 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Diera v ceste

Nové Mesto - Račianska


30. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Nebezpečné schody na parkovisko

Nové Mesto - Račianska


28. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Ilegálny baner na verejnom priestranstve

Nové Mesto - Račianska


25. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Rozbitý kanál Račianska

Nové Mesto - Račianska


08. septembra 2018

2 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Poklesnutý kanál Račianska

Nové Mesto - Račianska


03. septembra 2018

3 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
August 2018

Neúplné/nesprávne značenie priechodu pre chodcov

Nové Mesto - Račianska


28. augusta 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený