Naposledy komentované, Neriešené podnety, Riazanská ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

Riazanská-osvetlenie-nefunkčné

Nové Mesto - Riazanská
06. decembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zničený obrubník a bezbarierovosť - Riazanská

Nové Mesto - Riazanská
29. januára 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Potreba mestského policajta na križovatke Kukučínova/Riazanska

Nové Mesto - Riazanská
27. októbra 2014 Komentáre7 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Orez stromov a ich riedenie

Nové Mesto - Riazanská
20. októbra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Opustené autá

Nové Mesto - Riazanská
12. júna 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci prechod na Riazanskej ulici

Nové Mesto - Riazanská
09. apríla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zle nastavený semafor (zastávka Riazanská)

Nové Mesto - Riazanská
16. februára 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Betonové kvádre - prekážky na chodníku

Nové Mesto - Riazanská
10. februára 2017 Komentáre6 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Dopravný hluk na Riazanskej

Nové Mesto - Riazanská
29. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0