Sibírska ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Sibírska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Nové Mesto - Sibírska
02. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Sibírska-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Nové Mesto - Sibírska
02. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Sibírska-trávnatá plocha-nepokosená

Nové Mesto - Sibírska
14. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Sibírska-trávnatá plocha-nepokosená

Nové Mesto - Sibírska
27. mája 2019 Komentáre5 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Sibírska-strom-suchý

Nové Mesto - Sibírska
24. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Sibírska - poškodená lampa

Nové Mesto - Sibírska
21. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Sibírska - poškodená lavička

Nové Mesto - Sibírska
21. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Sibírska - neodhrnutý chodník

Nové Mesto - Sibírska
31. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Sibírska - neodpratané lístie

Nové Mesto - Sibírska
18. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúci strom na Sibírskej

Nové Mesto - Sibírska
23. novembra 2018 Komentáre4 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

ZŠ Sibírska - rekonštrukcia strechy a regulovanie kúrenia

Nové Mesto - Sibírska
22. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prevísajúci konár nad chodníkom

Nové Mesto - Sibírska
06. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jama po vybratom strome na Sibírskej 16

Nové Mesto - Sibírska
27. októbra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Opadané listy a špina

Nové Mesto - Sibírska
27. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Komunikácia s občanom

Nové Mesto - Sibírska
24. septembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0