Smikova ulica

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Smikova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Nové Mesto - Smikova
23. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smikova-parkovanie-problémové

Nové Mesto - Smikova
04. mája 2021 Komentáre13 Hodnotenie1
Február 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Smikova-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Nové Mesto - Smikova
12. februára 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Smikova-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Nové Mesto - Smikova
11. januára 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
September 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smikova-Verejný poriadok-iné

Nové Mesto - Smikova
08. septembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie2
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Smikova-trávnatá plocha-nepokosená

Nové Mesto - Smikova
09. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vrak

Nové Mesto - Smikova
22. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vrak

Nové Mesto - Smikova
12. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie1
Máj 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Jamy na ceste

Nové Mesto - Smikova
12. mája 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Čierna skládka

Nové Mesto - Smikova
24. marca 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zničená dopravná značka + vozidlo jazdiace v zákaze

Nové Mesto - Smikova
19. marca 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smikova ulica - Dlhodobo opustené vozidlo

Nové Mesto - Smikova
10. januára 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
November 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Prepadnutý chodník pred bytovým domom na Smikovej 1

Nové Mesto - Smikova
21. novembra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Falošná dopravná značka

Nové Mesto - Smikova
11. augusta 2016 Komentáre4 Hodnotenie0
Jún 2016
Uzavretý
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodníku

Nové Mesto - Smikova
17. júna 2016 Komentáre0 Hodnotenie0