Stromová ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Stromová-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Nové Mesto - Stromová
05. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Jún 2020
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Stromová-stavby a budovy-zlý stav budovy

Nové Mesto - Stromová
29. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Stromová-reklama-vizuálny smog

Nové Mesto - Stromová
20. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Stromová-strom-neorezaný

Nové Mesto - Stromová
04. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie3
Máj 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Stromová-parkovanie-problémové

Nové Mesto - Stromová
09. mája 2020 Komentáre3 Hodnotenie1
Marec 2020
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Stromová-osvetlenie-nefunkčné

Nové Mesto - Stromová
01. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Január 2020
Uzavretý
 
meno užívateľa

Stromová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Nové Mesto - Stromová
24. januára 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Stromová-chodník-výtlk

Nové Mesto - Stromová
19. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie3
November 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Stromová-vertikálna značka-chýbajúca

Nové Mesto - Stromová
01. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Stromová-chodník-výtlk

Nové Mesto - Stromová
14. novembra 2019 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Stromová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Nové Mesto - Stromová
10. novembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Október 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Stromová-kôš-poškodený

Nové Mesto - Stromová
22. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Stromová-schody-poškodené

Nové Mesto - Stromová
22. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Stromová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Nové Mesto - Stromová
19. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Stromová-cesta-poškodená dlažba

Nové Mesto - Stromová
11. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0