Šancová ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Šancová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Nové Mesto - Šancová
12. februára 2021 Komentáre3 Hodnotenie2
Január 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Šancová - vrak

Nové Mesto - Šancová
28. januára 2021 Komentáre1 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Šancová-riešenie dopravnej situácie-nedodržiavanie dopravných predpisov

Nové Mesto - Šancová
23. januára 2021 Komentáre8 Hodnotenie8
December 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Šancová-detské ihrisko-poškodené

Nové Mesto - Šancová
18. decembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šancová-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Nové Mesto - Šancová
13. decembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Šancová-chodník-rozkopaný

Nové Mesto - Šancová
13. decembra 2020 Komentáre4 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šancová-osvetlenie-poškodené stĺpy

Nové Mesto - Šancová
13. decembra 2020 Komentáre4 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Šancová-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Nové Mesto - Šancová
13. decembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Šancová-Mestský mobiliár-iné

Nové Mesto - Šancová
06. decembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
Uzavretý
 
meno užívateľa

Šancová-Verejný poriadok-iné

Nové Mesto - Šancová
06. decembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Šancová- neudržiavaná trávnatá plocha

Nové Mesto - Šancová
02. decembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
November 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Šancová-chodník-rozkopaný

Nové Mesto - Šancová
06. decembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Šancová-chodník-chýbajúci

Nové Mesto - Šancová
15. novembra 2020 Komentáre4 Hodnotenie2
Október 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Šancová-MHD-technické problémy

Nové Mesto - Šancová
04. októbra 2020 Komentáre3 Hodnotenie4
September 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šancová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Nové Mesto - Šancová
26. septembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie1