Filter

Zistiť moju polohu

Chorvátska ulica

Jama na vozovke

Staré Mesto - Chorvátska


08. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 

Lístie Chorvátska - znovu a znovu

Staré Mesto - Chorvátska


02. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
September 2016

Cesta sa prepadáva!

Staré Mesto - Chorvátska


27. septembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 
December 2015

Čierna skládka v Starom meste?

Staré Mesto - Chorvátska


28. decembra 2015

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Opäť lístie!

Staré Mesto - Chorvátska


28. decembra 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 
Október 2015

Nefunkčný prechod pre chodcov

Staré Mesto - Chorvátska


04. októbra 2015

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 
Apríl 2015

Skládka za Justičným palácom

Staré Mesto - Chorvátska


09. apríla 2015

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
September 2014

Odstavené vozidlo bez platnej technickej kontroly

Staré Mesto - Chorvátska


11. septembra 2014

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení