Lamačská cesta ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodníku za zast. Patrónka, smer centrum

Staré Mesto - Lamačská cesta
26. septembra 2020 Komentáre7 Hodnotenie12
Júl 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Odpad za podchodom pri bývalej Vojenskej nemocnici

Staré Mesto - Lamačská cesta
24. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie3
Jún 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cesta na Červený most-strom-suchý

Staré Mesto - Lamačská cesta
20. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
December 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vrak na chodníku na Patrónke

Staré Mesto - Lamačská cesta
06. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Výtlky v križovatke pri komplexe Westend

Staré Mesto - Lamačská cesta
23. júla 2019 Komentáre22 Hodnotenie0
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Vyblednutá návesť pri zastávke Patrónka

Staré Mesto - Lamačská cesta
24. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Cesta na Červený most - problémové parkovanie

Staré Mesto - Lamačská cesta
07. marca 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
December 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lamačská cesta-stavby a budovy-zlý stav budovy

Staré Mesto - Lamačská cesta
10. decembra 2018 Komentáre13 Hodnotenie1
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Neriešenie bezbariérovosti na Patrónke

Staré Mesto - Lamačská cesta
29. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Výtlk na Lamačskej ceste

Staré Mesto - Lamačská cesta
26. júna 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cca. 20 suchých stromov na Patronke

Staré Mesto - Lamačská cesta
30. apríla 2018 Komentáre16 Hodnotenie1
December 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Prechod cez Lamačskú cestu

Staré Mesto - Lamačská cesta
11. decembra 2017 Komentáre5 Hodnotenie0
Október 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Grafity v podchode na Patrónke

Staré Mesto - Lamačská cesta
23. októbra 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
August 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

„Húsenková dráha“ na Patrónke

Staré Mesto - Lamačská cesta
16. augusta 2016 Komentáre7 Hodnotenie0
Máj 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné eskalátory v podchode na Patrónke

Staré Mesto - Lamačská cesta
19. mája 2016 Komentáre2 Hodnotenie0