Višňová ulica

Uzavretý
 
meno užívateľa

Višňová-strom-suchý

Nové Mesto - Višňová
25. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Višňová-Zeleň a životné prostredie-iné

Nové Mesto - Višňová
13. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Február 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Višňová - neporiadok

Nové Mesto - Višňová
14. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Stromy na Kramároch

Nové Mesto - Višňová
15. mája 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nepokosené Kramáre

Nové Mesto - Višňová
15. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Neostrihané kríky

Nové Mesto - Višňová
03. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Schody Višňová-Magurská

Nové Mesto - Višňová
17. januára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Suché stromy - Kramáre

Nové Mesto - Višňová
27. augusta 2017 Komentáre6 Hodnotenie0
Júl 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozkopávka kvôli oprave vodovodnej prípojky

Nové Mesto - Višňová
08. júla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Žľaby - Kramáre

Nové Mesto - Višňová
10. decembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyčistenie schodov medzi Višňovou a Magurskou

Nové Mesto - Višňová
21. novembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Blokovanie kontajnerov na Višňovej

Nové Mesto - Višňová
12. novembra 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepozbieraná (a zle) pokosená tráva

Nové Mesto - Višňová
24. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Burina na Višňovej II.

Nové Mesto - Višňová
09. novembra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Nepraktické schody - od MŠ Na Revíne na Magurskú ulicu

Nové Mesto - Višňová
21. septembra 2014 Komentáre4 Hodnotenie0