Naposledy zodpovedané samosprávou, Višňová ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Rozkopávka kvôli oprave vodovodnej prípojky

Nové Mesto - Višňová
13. júla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepokosený priestor (džungľa) pred domom

Nové Mesto - Višňová
16. mája 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Stromy na Kramároch

Nové Mesto - Višňová
16. mája 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Višňová-strom-suchý

Nové Mesto - Višňová
25. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Višňová-Zeleň a životné prostredie-iné

Nové Mesto - Višňová
14. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Višňová - neporiadok

Nové Mesto - Višňová
18. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nepokosené Kramáre

Nové Mesto - Višňová
16. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neostrihané kríky

Nové Mesto - Višňová
08. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Schody Višňová-Magurská

Nové Mesto - Višňová
17. januára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Suché stromy - Kramáre

Nové Mesto - Višňová
28. augusta 2017 Komentáre6 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepozbieraná (a zle) pokosená tráva

Nové Mesto - Višňová
25. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Burina na Višňovej II.

Nové Mesto - Višňová
10. novembra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nepraktické schody - od MŠ Na Revíne na Magurskú ulicu

Nové Mesto - Višňová
23. septembra 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Preriedenie stromového porastu

Nové Mesto - Višňová
16. júna 2012 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodené schodisko

Nové Mesto - Višňová
08. septembra 2013 Komentáre1 Hodnotenie0