Višňová ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Nepraktické schody - od MŠ Na Revíne na Magurskú ulicu

Nové Mesto - Višňová
21. septembra 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
Júl 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lavičky a preliezka - Višňová

Nové Mesto - Višňová
19. júla 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Burina na Višňovej

Nové Mesto - Višňová
31. mája 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
Marec 2014
Neriešený
 
meno užívateľa

Neupravený a zarastený chodník na ulici Ladislava Dérera

Nové Mesto - Višňová
31. marca 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpad v zeleni

Nové Mesto - Višňová
02. januára 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodené schodisko

Nové Mesto - Višňová
07. septembra 2013 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2013
Neriešený
 
meno užívateľa

Sneh v zime

Nové Mesto - Višňová
14. februára 2013 Komentáre7 Hodnotenie0
September 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nočný kľud

Nové Mesto - Višňová
12. septembra 2012 Komentáre2 Hodnotenie0
Jún 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Burina na schodoch

Nové Mesto - Višňová
26. júna 2012 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Preriedenie stromového porastu

Nové Mesto - Višňová
16. júna 2012 Komentáre4 Hodnotenie0
Október 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepokosená burina

Nové Mesto - Višňová
09. októbra 2011 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepokosený priestor (džungľa) pred domom

Nové Mesto - Višňová
16. mája 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Hnijúce lístie

Nové Mesto - Višňová
15. januára 2011 Komentáre1 Hodnotenie0