Filter

Zistiť moju polohu

Dopravná ulica

Polámané konáre

Rača - Dopravná


16. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení
 
Jún 2018

Nezabezpečená stará budova ŽSR

Rača - Dopravná


25. júna 2018

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Orez prerasteného kríka v blízkosti prechodu pre chodcov

Rača - Dopravná


15. júna 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Rača

Uzavretý
 

Viacero opustených vozidiel pri lokomotíve

Rača - Dopravná


12. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení
 

Nebezpečný pozostatok značky

Rača - Dopravná


04. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Máj 2018

Nepokosená tráva

Rača - Dopravná


11. mája 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
Apríl 2018

Výtlk

Rača - Dopravná


29. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Dlhodobo odstavené vozidlo bez Špz a TK a EK nálepiek

Rača - Dopravná


25. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

Uzavretý
 
Marec 2018

Pozostatok stĺpa

Rača - Dopravná


27. marca 2018

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 

Doplnenie odcudzeného odpadkového koša

Rača - Dopravná


27. marca 2018

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Rača

Uzavretý
 

Dlhodobo odstavený vrak

Rača - Dopravná


16. marca 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Hlboká jama v zemi chodníku

Rača - Dopravná


09. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení
 
Január 2018

Chýbajúci kus chodníka

Rača - Dopravná


27. januára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
December 2017

4 v rade upchaté kanále

Rača - Dopravná


12. decembra 2017

8 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
November 2017

Odhodený nábytok

Rača - Dopravná


06. novembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený