Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Filter

Zistiť moju polohu

Vajnory, nefunkčné osvetlenie, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD)

Nahlásenie nefunkčného osvetlenia

Vajnory - Rybničná


22. februára 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Január 2018

Osvetlenie priechodu pri Vajnorii

Vajnory - Pri starom letisku


07. januára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
December 2017

Nesvietiaca lampa na ulici Pri mlyne

Vajnory - Pri mlyne


19. decembra 2017

Zodpovednosť: Siemens

V riešení